Niech płyną z serca życzenia.

Niech płyną z serca życzenia.

Świąteczna akcja Dyrekcji i Samorządu Uczniowskiego „Niech płyną z serca życzenia” została miło przyjęta przez naszych wspaniałych emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły. Wszystkie te ciepłe słowa, które wróciły do Szkoły, zarówno w komentarzach na Facebooku jak również mailowo, maja w tym trudnym roku ogromną moc. Cieszymy się, że przez te kilka minut rozmowy mogliśmy zagościć w Państwa domach, stając się częścią Magii Świąt.Bardzo dziękujemy za moc życzeń, które otrzymali uczniowie dla Dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545