Nocowanie w szkole

Nocowanie w szkole

Z 6 na 7 czerwca 2024 r. klasy 1c i 2c z wychowawczyniami postanowiły przeżyć niezapomnianą przygodę! Zostawiły wygodne łóżka na jedną noc i zanocowały w szkole. 

Atrakcji było wiele! Nie było czasu na nudę. Zaczęło się od zabaw w sali gimnastycznej. Główną atrakcją były podchody na terenie szkoły. Potrzebne były latarki, ponieważ wokół panowała ciemność. Następnie było piżama party i wspólne oglądanie ulubionych bajek. Cała noc minęła bardzo szybko! 

Rano wspólne śniadanie, a potem w oczekiwaniu na rodziców gry planszowe i zabawy na placu zabaw.

Te wspólne chwile na pewno na zawsze pozostaną w naszej pamięci, jako niezwykle wspomnienia ze szkoły!

Agnieszka Świątek

fot. Agnieszka Świątek i Anna Pędrak

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545