Obchody dnia Św. Patryka

Obchody dnia Św. Patryka

Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy z okazji Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii.

W programie:

  • Konkurs dla uczniów klas 1-3 na najciekawsze nakrycie głowy – szczegóły na plakacie – do pobrania w pdf.
  • Konkurs dla klas 4-8 na najciekawsze przebranie – strój musi zawierać jakiś element dodatkowy oprócz samego zielonego koloru (np. kapelusz, koniczynka, broda, itd.). Do 14 marca trzeba zgłosić do nauczycieli języka angielskiego swój udział w konkursie!
  • Gazetka na tablicy na I piętrze!
  • Pamiętaj – w tym dniu ubieramy coś zielonego!!!!!!!

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545