Ognisko klas 5b i 5c

Ognisko klas 5b i 5c

Dnia 1 października uczniowie klasy V B i V C wybrali się pod opieką wychowawców na ognisko klasowe. Miejscem przygody był ścieżka przyrodniczo-leśna w lasach Wierzchosławickich. Na początku wyprawy uczniowie wraz z nauczycielami zapoznali się z tablicami informacyjnym na temat funkcji, hodowli i pielęgnacji lasu. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się na spacer po lesie gdzie poznawali urodę tutejszej przyrody i wsłuchiwali się w dźwięki natury. Po leśnej wyprawie nadszedł czas na pieczenie kiełbasek i wspólną zabawę. Piękna pogoda umiliła nam czas gier i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545