Ognisko klasy 6c i 7c

W dniu 2 października klasy VI c i VII c pod opieką wychowawców wybrały się na ognisko na pobliski camping „Pod Jabłoniami”. Uczniowie rozpoczęli wycieczkę na Dworcu PKP w Tarnowie, gdzie mieli okazję dowiedzieć się o zamachu na dworcu oraz pierwszym transporcie więźniów do obozu zagłady. Następnie spacerem ulicami Tarnowa udali się na miejsce docelowe. W trakcie pieszej wycieczki i pobytu uczniowie mieli okazję do wspólnej zabawy oraz integracji. Pogoda dopisała, więc uczniowie mogli złapać ostatnie promienie słońca i naładować baterie wewnętrzne:)

Anna Kukuś

fot. Renata Brzezińska