Ognisko klasy 6c i 7c

Ognisko klasy 6c i 7c

W dniu 2 października klasy VI c i VII c pod opieką wychowawców wybrały się na ognisko na pobliski camping „Pod Jabłoniami”. Uczniowie rozpoczęli wycieczkę na Dworcu PKP w Tarnowie, gdzie mieli okazję dowiedzieć się o zamachu na dworcu oraz pierwszym transporcie więźniów do obozu zagłady. Następnie spacerem ulicami Tarnowa udali się na miejsce docelowe. W trakcie pieszej wycieczki i pobytu uczniowie mieli okazję do wspólnej zabawy oraz integracji. Pogoda dopisała, więc uczniowie mogli złapać ostatnie promienie słońca i naładować baterie wewnętrzne:)

Anna Kukuś

fot. Renata Brzezińska

fot. Anna Kukuś

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545