3 października świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
Klasy wysłuchały:
- I-II – „Lokomotywy” Juliana Tuwima
- III-IV – „Złotej Kaczki ” Artura Oppmana
- V-VI – „Daru rzeki Fly” Marii Kruger
- VII- VIII ballady „Świteź” Adama Mickiewicza
Joanna Budzik











fot. Joanna Budzik i Jarosław Zakrzewski


