„Olimpiada sportowa na wesoło” w Przedszkolu nr 34

„Olimpiada sportowa na wesoło” w Przedszkolu nr 34

W dniu 12 .05.2016 r.   nasze wolontariuszki z klasy Iag (Aleksandra Rega, Wiktoria Czarnik, Kinga Kwiek, Weronika Bień) brały udział w pomocy przy organizacji tzw.  „Olimpiady sportowej na wesoło”, która odbyła się w ogrodzie Przedszkola Nr 34 (ul. Wiejska w Tarnowie). Przebrane w piękne kolorowe stroje pomagały przybyłym drużynom przedszkolaków w trakcie różnych sportowych konkurencji.
Działania wolontariuszy z Gimnazjum nr 1 przy  ZSO nr 5 są efektem aktywnego włączania się w realizację projektu pod nazwą „Akademia Kultury, Nauki i Smaku”- realizowanego w przedszkolu przez Stowarzyszenie ” ICH LEPSZE JUTRO”.

23.05.2016 o godz. 16:00  wolontariuszki  Jagoda Słota oraz Maria Cholewa z klasy III bg wzięły udział w kolejnym spotkaniu w ramach projektu ”Akademia Kultury, Nauki i Smaku”. Tym razem  pomagały  podczas realizacji  lekcji eksperymentów chemicznych.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545