Opieka w dniach 15 – 17 kwietnia

Dyrekcja Szkoły przypomina, że, niezależnie od strajku i związanego z nim braku zajęć lekcyjnych, w dniach 15. – 17. 04. nie będą odbywać się zajęcia lekcyjne dla uczniów klas I – VII szkoły podstawowej ze względu na organizowany w tych dniach egzamin dla uczniów ósmej klasy szkoły podstawowej. Szkoła w tych dniach zapewni opiekę tym uczniom, którzy będą tego wymagać. Jeżeli zapadnie decyzja o zakończeniu strajku, normalne, zgodne z planem lekcje będą w tych dniach mieć uczniowie gimnazjum.

Adam Wojerz