Organizacja zawieszenia zajęć.

Organizacja zawieszenia zajęć.

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiczną oraz zaleceniami z dnia 23.10.2020 r.:

1. Od poniedziałku tj. 26.10.2020 r. do 08.11.2020 r. zostały zawieszone zajęcia stacjonarne dla klas 4-8
Więcej informacji na stronie MEN https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

2. Zajęcia zdalne w naszej szkole odbywać się będą z wykorzystaniem platformy MS TEAMS.

3. Logowanie do platformy zostało przećwiczone z uczniami na zajęciach informatyki, nadmieniam, że obowiązuje logowanie z zeszłego roku (w razie problemu z logowanie prosimy o kontakt z wychowawcą, który przekaże nowe hasło).

4. Lekcje odbywać się będą w formie spotkań online zgodnie z planem zajęć, skracamy je jednak do 30 minut podczas, których sprawdzana jest frekwencja (z wyjątkiem poniedziałkowych zajęć (26.10.2020r.), które traktujemy rozpoznawczo)

5. Poniedziałkowe spotkania online na MS TEAMS zaplanowane zostaną najpóźniej do godz. 12.00 w niedzielę tj. 25.10.2020r.

6. Osoby, które chciałyby skorzystać z wypożyczenia laptopów, prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły tel. 146363740 wew. 21 od poniedziałku w godz. 7.30 – 15.00. Termin wydawania zostanie indywidualnie wyznaczony.

7. Obiady dla klas 4-8 nie będą wydawane, zatem zostaną odliczone w późniejszym terminie.

8. Przypominam, że lekcje dla klas 1-3 odbywać się będą stacjonarnie, obiady wydawane będą bez zmian.

9. Zgodnie z wytycznymi przypominam, że w dniach nauki szkolnej, w godzinach 8:00-16:00 istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

Z poważaniem
Andżelika Pach
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545