„Ostatni raz z moją klasą”

„Ostatni raz z moją klasą”

21 czerwca uczniowie klas III gimnazjum zakończyli naukę w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęli staropolskim polonezem. Po przekazaniu sztandaru szkoły swoim młodszym kolegom absolwenci złożyli ślubowanie.

Pan Dyrektor Adam Wojerz i wychowawcy wręczyli najlepszym absolwentom nagrody książkowe, a sportowcy reprezentujący Szkołę otrzymali pamiątkowe medale. Uczniowie, którzy przez wszystkie 3 lata nauki osiągali wybitne wyniki (średnia co najmniej 5,0 i wzorowe zachowanie), a także finalista konkursu tematycznego zostali wpisani do „Złotej Księgi” i otrzymali pamiątkowe statuetki. W gronie najlepszych znaleźli się: Agata Bem, Martyna Boguska, Mikołaj Grela, Oliwia Mazurek, Marcin Mika, Julia Roik oraz Maria Stanczykiewicz. Tytuł „Pierwszego Ucznia Szkoły” został przyznany Agacie Bem.

Pan Dyrektor wręczył także podziękowania rodzicom najbardziej zaangażowanym w pracę na rzecz Szkoły.

W części artystycznej absolwenci w sposób żartobliwy przedstawili swoje przeżycia z ostatnich trzech lat. Nie zabrakło układów tanecznych i tradycyjnego walca.

Po krótkiej przerwie uczniowie bawili się na pożegnalnej dyskotece.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Jarosław Zakrzewski

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545