Pasowanie na ucznia i zakończenie roku szkolnego

Pasowanie na ucznia i zakończenie roku szkolnego

Dzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022 był dla pierwszoklasistów szczególny, gdyż zostali oni przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie. Po krótkiej części artystycznej i ślubowaniu na Sztandar Szkoły nastąpiło tradycyjne pasowanie na uczniów.

O godz. 9:00 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w kościele Księży Misjonarzy. Następnie uczniowie klas IV-VII wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Andżelika Pach wraz z wychowawcami wręczyła nagrody książkowe uczniom, który uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Usłyszeliśmy też ostatni dzwonek w tym roku szkolnym

Uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!!!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545