Patriotyczna lekcja muzyczna

16 i 17 listopada nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w kolejnej lekcji muzycznej o tematyce patriotycznej. Muzycy zaprezentowali się w strojach wojskowych nawiązujących do ważnych wydarzeń historycznych. Dzieci mogły wspólnie z prowadzącymi zaśpiewać ,,Hymn Polski” oraz kilka pieśni patriotycznych tj. ,,Przybyli ułani pod okienko” ,,Piechota”, czy ,,Pierwsza Kadrowa”. Zajęcia bardzo podobały się naszym uczniom, o czym świadczyło ogromne zaangażowanie oraz uśmiech na twarzach uczestników.

Agnieszka Świątek

fot. Jarosław Zakrzewski