Patriotyczna lekcja muzyczna

Patriotyczna lekcja muzyczna

16 i 17 listopada nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w kolejnej lekcji muzycznej o tematyce patriotycznej. Muzycy zaprezentowali się w strojach wojskowych nawiązujących do ważnych wydarzeń historycznych. Dzieci mogły wspólnie z prowadzącymi zaśpiewać ,,Hymn Polski” oraz kilka pieśni patriotycznych tj. ,,Przybyli ułani pod okienko” ,,Piechota”, czy ,,Pierwsza Kadrowa”. Zajęcia bardzo podobały się naszym uczniom, o czym świadczyło ogromne zaangażowanie oraz uśmiech na twarzach uczestników.

Agnieszka Świątek

fot. Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545