Pearson & BBC Live Classes

Pearson & BBC Live Classes

Dzień 5 listopada uczennice klasy 8d z p. Sylwią Szafarz-Zakrzewską i p. Anną Janus rozpoczęły od bardzo ciekawej wideokonferencji. Prowadzone w języku angielskim zajęcia dotyczyły zrównoważonego rozwoju – temat: „Reduce, Reuse, Recycle” (ogranicz, ponownie wykorzystaj, przetwarzaj).

Mieliśmy okazję porozmawiać o tym, jak ważne dla środowiska jest, by nie kupować zbędnych rzeczy, a także jak wykorzystać to, czego już nie używamy. Obejrzeliśmy filmik przedstawiający, jak działa „borrow shop” (sklep, w którym wypożyczamy sprzęty) i zastanawialiśmy się, czy taki pomysł sprawdziłby się u nas.

Zajęcia poprowadził angielski trener p. Harry Waters. Oprócz nas uczestniczyli w nich uczniowie z Serbii i Ukrainy.

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska i Anna Janus

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545