Pieczenie pierniczków klasy 4a i 4c

Klasa 4a i 4c spotkanie przedświąteczne spędziła w pracowni kulinarnej, piekąc pyszne pierniczki. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, reniferów, bałwanków, dzwoneczków, przy pomocy foremek. Największą frajdą dla dzieci było ozdabianie pieników za pomocą lukrowych pisaków, cukierków i kolorowych  posypek. W całej szkole unosił się wspaniały zapach, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne.

fot. Beata Wyroba, Małgorzata Jaśkowiec