Plebiscyt NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018

Plebiscyt NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018

Miło nam poinformować, że Rodzice uczniów i uczniowie naszej szkoły zgłosili panie: Renatę Brzezińską i Andżelikę Pach do plebiscytu NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018 w kategorii Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum.  Celem akcji, zorganizowanej przez Gazetę Krakowską i Dziennik Polski, jest  wyłonienie najbardziej cenionych i lubianych pedagogów z Małopolski. Serdecznie gratulujemy nominacji!

Pani Renata Brzezińska jest nauczycielem historii i języka angielskiego. Aby oddać głos należy wysłać sms na numer 72355 o treści: KNP.390  (Koszt 2,46 z VAT)

Pani Andżelika Pach jest nauczycielem matematyki i informatyki. Aby oddać głos należy wysłać sms na numer 72355 o treści: KNP.397  (Koszt 2,46 z VAT)

Głosowanie trwa do 14 listopada do godziny 21.00. Zachęcamy do oddawania głosów!

 

Skip to content