Podsumowanie akcji „PODAJ ŁAPĘ 2022”

Podsumowanie akcji „PODAJ ŁAPĘ 2022”

W ramach tegorocznej akcji „Podaj łapę” – zbiórki karmy dla zwierząt prowadzonej w szkole od 4 do 25 października 2022 r. – udało się zebrać łącznie ponad 129 kg 550 g karmy dla psów i kotów. Karma została w całości przekazana w dn. 3 listopada br. do „Domu tymczasowego dla zwierząt ELIZJUM” działającego we współpracy z Fundacją „Zmieńmy Świat” w Tarnowie.

Przybyli po odbiór karmy wolontariusze fundacji spotkali się z Panem wicedyrektorem Krzysztofem Molczykiem i opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariatu Panią Magdaleną Szpunar . Podczas tego sympatycznego spotkania, wyrazili szczególne podziękowanie i wdzięczność za okazaną pomoc i wsparcie, przekazując na ręce dyrekcji Dyplom uznania dla Szkoły. 

Przedstawione zostały wówczas również główne cele i ogólne założenia oraz formy szlachetnej działalności tj.:

  • Wszechstronna pomoc zwierzętom pokrzywdzonym przez los,
  • Pomoc całoroczna w dokarmianiu zwierząt,
  • Propagowanie wiedzy nt. właściwej opieki nad zwierzętami.

Więcej  przeczytasz na: https://www.facebook.com/ElizjumDT

Dziękujemy serdecznie również dzieciom świetlicowym, które włączyły się artystycznie do akcji. W Dniu Zwierząt, 4 października wykonały kolorowanki przestawiające patrona zwierząt Świętego Franciszka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom tj. DYREKCJI, RODZICOM, UCZNIOM I NAUCZYCIELOM za okazaną pomoc i wsparcie zwierzaków pozostających pod opieką „Domu tymczasowego dla zwierząt ELIZJUM”  🙂

                                                                     Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu – Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545