Podsumowanie inicjatyw związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu 2024

Podsumowanie inicjatyw związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu 2024

Miesiąc luty i marzec to dni szczególnie poświęcone tematyce bezpieczeństwa w sieci. W ramach ich obchodów na lekcjach informatyki odbyły się rozmowy i filmiki tematyczne. Klasa 7c uczestniczyła w lekcji online „Cyfrowy ślad”, organizowanej przez SaferInternet, klasy szóste i siódme rywalizowały w quizie wiedzy na temat bezpiecznego internetu, natomiast klasy 4-5 mogły nakręcić filmik lub zrobić plakat tematyczny.

Wyniki konkursu

klasy 4-5:

I miejsce Anna Harnowska, Zuzanna Zając

Quiz wiedzy:

I miejsce klasa 6b, klasa 7b

Dziękuję wszystkim za udział!

Beata Rynkar

fot. Beata Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545