Podsumowanie konkursu „Zaprojektuj Błonia”

Podsumowanie konkursu „Zaprojektuj Błonia”

W dniu 4 listopada odbyło się podsumowanie warsztatów „Zaprojektuj Błonia” zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. W spotkaniu tym wzięli udział uczniowie tarnowskich szkół, w tym dwie uczennice naszej szkoły – Iga Maniak i Iga Zaród z klasy Vc. Uczniowskie projekty zostały wykorzystane i zwizualizowane przez architekta, pana Artura Grodzińskiego. W warsztatach wzięła udział również pani Bogumiła Porębska – zastępca prezydenta miasta Tarnowa oraz pani Aneta Abram – dyrektor Wydziału Edukacji w Tarnowie.

Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545