Podsumowanie licytacji prac i konkursu „Zwierzęta Moja Miłość”

Podsumowanie licytacji prac i konkursu „Zwierzęta Moja Miłość”

W dniu 9 lutego 2024 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie licytacji prac plastycznych, która była prowadzona w formie internetowej przez Stowarzyszenie ASPER w dniach od 6 grudnia do 26 grudnia 2023 r. Podczas licytacji prac plastycznych ZWIERZĘTA MOJA MIŁOŚĆ przekazanych przez 71 uczniów, udało się zebrać kwotę 953 PLN. Jak poinformowała przedstawicielka Stowarzyszenia ASPER, cała kwota zostanie przekazana na leczenie zwierząt oraz zakup karmy.

W czasie spotkania rozstrzygnięty został również KONKURS PLASTYCZNY, w którym brały wszystkie prace przekazane do licytacji. Gratulujemy zwycięzcom.

Prace uczniów oceniane były również w kategoriach: ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE, PTAKI i DZIKIE ZWIERZĘTA.

Koordynatorzy akcji charytatywnej w naszej szkole: Pan Adam Kieroński, Pani Magdalena Szpunar oraz Pani Adrianna Wicher-Spaczyńska otrzymali piękne nagrody oraz zaszczytny DYPLOM PRZYJACIELA ZWIERZĄT.

Prezentacja od organizatora konkursu Stowarzyszenia ASPER: tutaj w PowerPoint lub pdf.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545