Podsumowanie projektu „Lekcje ciepła”

Podsumowanie projektu „Lekcje ciepła”

W sobotę 7 września w Amfiteatrze Letnim w Tarnowie odbyło się podsumowanie innowacyjnego programu edukacyjnego „Lekcje ciepła”, którego inicjatorem było MPEC Tarnów i Urząd Miasta Tarnowa. Wymieniony program, znalazł się wśród 12 najlepszych europejskich projektów na rzecz rozwoju zrównoważonej energii w organizowanym przez Unię Europejską prestiżowym konkursie The EU Sustainable Energy Awards.

„Lekcje ciepła” realizowało w Tarnowie 17 szkół podstawowych – m.in. również nasza szkoła, a dzieci uczestniczące w nich zdobywały wiedzę o tym, skąd bierze się ciepło   w naszych domach, jak powstaje smog, jak ograniczyć niską emisję w naszym mieście, jak efektywnie gospodarować ciepłem i szanować środowisko.

Za udział w projekcie nt. ekologicznego korzystania z ciepła i energii zostaliśmy uhonorowani certyfikatem Szkoła Pełna Ciepła.

Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez telewizję STARnowa.tv.

red. Anna Kopeć

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545