Podsumowanie zbiórki dla ubogich i bezdomnych

Podsumowanie zbiórki dla ubogich i bezdomnych

Zbiórka dobroczynna dla osób bezdomnych zakończona sukcesem.

Wyciągnięcie ręki pozwala odkryć (…), że istnieje w nas zdolność                                                           do wykonywania gestów, które nadają życiu sens”                                                                                                                                                                      / Papież Franciszek/

W nawiązaniu do Światowego Dnia Ubogich  obchodzonego 13 listopada oraz Dnia Życzliwości przypadającego na 21 listopada, włączyliśmy się jako szkoła w szlachetną parafialną  inicjatywę,  przekazując swoją cegiełkę pomocy bliźnim tj. bezdomnym i ubogim.

Z tej okazji  we współpracy z naszą parafią pw. Świętej Rodziny w Tarnowie w dniach od  21 do 25 listopada 2022 r. zbieraliśmy następujące produkty tj.:

 • Środki czystości i higieniczne: szampony, mydła, proszki do prania, balsamy do ciała, środki czystości.
 • Artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności: np. konserwy,, herbata, kawa, kakao, makaron, ryż, przyprawy, cukier, mąka, kasza, czekolady.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, za wszelką pomoc, dzięki której  możemy pomóc osobom ubogim i potrzebującym !

Lista darczyńców akcji „Zbiórka dla bezdomnych i ubogich 21-25.11.2022 r.”

 • Katarzyna Jarosz – kl. 8a
 • Kacper Ludwa – kl. 8a
 • Jakub Kosiński – kl. 8 a
 • Aleksandra Serafin – kl. 8c
 • Zofia Wrońska – kl. 8d
 • Amelia Bardowska – kl. 7b
 • Nikola Dymon – kl. 7b
 • Andrzej Szymanowski – kl. 7b
 • Tomasz Serafin – kl. 6a
 • Karolina Ścieńska – kl. 5c
 • Kiril Hutsanu – kl. 2b

Opracowanie: Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu – Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545