Podsumowanie zbiórki karmy dla psów i kotów

Podsumowanie zbiórki karmy dla psów i kotów

Zbiórka karmy dla psów i kotów pod hasłem „Zwierzęta na wiosnę są szczęśliwe i radosne” odbywała się od dnia 25 kwietnia do 13 maja 2022 r. Zebrana w szkole karma w ilości 45 kg  została w całości przekazana do współpracującego z fundacją „Zmieńmy świat” tzw. Domu tymczasowego dla zwierząt „Elizjum”, wspierającego zwierzęta z okolicy Tarnowa oraz te przywiezione z Ukrainy np. z Charkowa i Buczy.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców!

Organizator: Opiekun szkolnego wolontariatu SKC: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545