PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA

Szanowni Państwo!

To właśnie dzisiaj w Dzień Edukacji Narodowej pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze podziękowania za owocną współpracę przy realizacji szkolnych projektów, za wsparcie dla Naszej Szkoły, które otrzymaliśmy.

Dziękuję rodzicom klas I-III za  zaangażowanie we wspaniały projekt „Szkolna rabatka”. Dzięki pięknym wrzosom i innej roślinności  zrobiło się kolorowo i smakowicie, co wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. Obserwuję z okna jak niektórzy uczniowie systematycznie, z troską doglądają swojego ogródka, co jest dowodem na to, że stworzenie rabatki ma także znaczenie wychowawcze.

Swoje podziękowania kieruję do Państwa Jaroszów, którzy zakupili krzewy, dzięki czemu mogliśmy wykopać te tuje, które przez suche lato niestety nie przyjęły się w naszym szkolnym ogrodzie i zasadzić ponownie zdrowe, piękne rośliny.

W najbliższym czasie zostanie także uruchomiona pracownia kulinarna, w której poza zajęciami z techniki, odbywać się będą lekcje matematyki, j. polskiego czy angielskiego. Nasi uczniowie w innowacyjny sposób będą w niej mogli praktycznie i ciekawie wykorzystać swoje umiejętności z powyższych przedmiotów. Dziękuję Pani Dorocie Adamus-Kubis za piękne fartuszki z napisem HOFFMANÓWKA uszyte dla nauczycieli, którzy prowadzić będą zajęcia w pracowni. Miejmy nadzieję, że delikatnie ochronią nas one przed kulinarną kreatywnością naszych uczniów 🙂

Wszystkim darczyńcom, którzy pragnęli zostać anonimowi, przekazali darowizny dla Rady Rodziców  lub okazali szkole wszelką inną formę wsparcia np. zakupili kilka nowości czytelniczych do szkolnej biblioteki, przekazali już przeczytane wcześniej książki lub papier ksero, z całego serca dziękuję. 

To Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i my Dyrekcja tworzymy Naszą Szkołę i wspólnie dążymy, by dzieci czuły się w niej bezpiecznie i przyjemnie.  Dużo mamy jeszcze pomysłów do zrealizowania, cieszę się, że Państwo dostrzegacie i doceniacie nasze starania i sami wychodzicie z inicjatywą pomocy.

Czasem udaje się nam zrealizować tylko część planu np. budowa „zielonej klasy” – altany, która wciąż czeka na utwardzone podłoże. Być może, właśnie dzięki Państwa pomocy i ten projekt uda nam się w pełni zrealizować, gdyż jestem pewna, że inicjatywa „Śniadanie w Altanie”,  będzie dla naszych dzieci wspaniałą lekcją.

„Rajdy z Hoffmanówką”, w które w ostatnim czasie wyruszyli uczniowie klas IV-VIII najlepiej odzwierciedlają  nasze dążenia, czasem mamy pod górkę, czasem ciężko, ale nigdy nie jesteśmy sami w dążeniu do celu, w grupie idzie się łatwiej, im trudniejsza droga tym bardziej wypatrywany szczyt, a odpoczynek w pełnym słońcu daje satysfakcję. Tak też jest gdy kończymy jakiś projekt czy program, a gdy tylko dochodzimy na szczyt, zaraz widzimy kolejny.

Jeszcze raz, bardzo Państwu dziękuję za to, że towarzyszycie nam w tej drodze do celu, do celów.

Andżelika Pach

Dyrektor Szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545