Podziękowanie i życzenia od Okręgu Tarnów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Podziękowanie i życzenia od Okręgu Tarnów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie otrzymała  piękne życzenia świąteczno-noworoczne z podziękowaniami za współpracę  z Okręgiem Tarnów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w minionym 2021 roku. Życzenia zostały podpisane przez:

  • Pana gen. Zdzisława Baszaka Prezesa Honorowego Okręgu
  • Pana Ryszarda Żądło – Prezesa Okręgu
  • oraz Zarząd Okręgu Tarnów ŚZŻAK

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545