Półkolonia letnia 2018

Półkolonia letnia 2018

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie informuje, że w terminie od dnia 09 lipca 2018 r. do  20 lipca 2018 r. organizuje  w tut. szkole  półkolonię letnią.

Zapisy  w  byłym sekretariacie  Szkoły   Podstawowej Nr 1 (stare skrzydło szkoły – parter) w  dniach: od 06 marca 2018 r. do 12 marca od godz. 8.00 do 14.00. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia ucznia na półkolonię może dokonać wyłącznie opiekun prawny ucznia lub osoba, której opiekun prawny udzielił pełnomocnictwa do zapisania ucznia na półkolonię – konieczne przedłożenie dowodu osobistego  celem potwierdzenia tożsamości

Odpłatność z tytułu uczestnictwa dziecka w półkolonii wynosi 160 zł., którą należy wpłacać na rachunek bankowy szkoły: 94103012500000000088056035, w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz adres zamieszkania.

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty za pobyt dziecka na półkolonii należy składać w księgowości szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 marca 2018  r.

Dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny Urząd Miasta Tarnowa proponuje 10% zniżkę od podstawowej odpłatności. W przypadku skorzystania ze zniżki należy załączyć kserokopię Karty Tarnowskiej Rodziny.

Opiekunów prawnych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem naboru i ogólnych zasad organizacji półkolonii w 2018 r. –regulamin do pobrania

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku do pobrania tutaj.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545