Pomoc świąteczna dla Polaków na Ukrainie 2020

Pomoc świąteczna dla Polaków na Ukrainie 2020

Drodzy nauczyciele, uczniowie i rodzice!

Jak co roku, kiedy zbliżają się uroczystości grudniowe, otwórzmy swoje serca dla ludzi będących w potrzebie tj. osamotnionych i okażmy im dowód swojej pamięci. We współpracy z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Tarnowie,  przygotowywaliśmy o tej porze dary świąteczne dla Polaków zamieszkałych we Lwowie i na Kresach Południowo-Wschodnich.

Z uwagi na występującą u nas w Polsce, a także z dużym nasileniem za wschodnią granicą pandemię COVID-19 nie jest możliwe przygotowanie i przekazanie darów w formie rzeczowej.

Możliwe jest jednak udzielenie pomocy w formie finansowego wsparcia polskich środowisk, w tym polskich organizacji, szkół z polskim językiem nauczania i parafii rzymskokatolickich skupiających głównie Polaków.

We współpracy z TMLiKPW  w Tarnowie zwracamy się zatem z gorącą prośbą, aby i w roku 2020 wesprzeć to szlachetne dzieło poprzez przekazanie na konto organizacji datków (z zaznaczeniem: „Pomoc świąteczna dla Polaków na Wschodzie”). Szczegóły TUTAJ.

Możemy chociaż w takiej formie nie tylko pomóc Rodakom w trudnej sytuacji, ale też dodać im otuchy, aby wiedzieli, że nie są zapomniani i osamotnieni.

Link do profilu Facebook TMLiKPW w Tarnowie.

OTWÓRZ SERCE POLAKA I OBDARUJ RODAKA!

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545