Powitanie gości z projektu Erasmus+

Powitanie gości z projektu Erasmus+

W dniu 23 września 2019 r. uroczyście powitaliśmy gości z Bułgarii, Grecji, Rumunii, Turcji i Włoch. Są to nauczyciele z krajów partnerskich biorący wraz z nauczycielami naszej szkoły udział w projekcie Erasmus+ „Prawo do edukacji uchodźców i odrobina empatii”, którzy najbliższy tydzień spędzą w Tarnowie.

Po wprowadzeniu sztandaru Szkoły i flag krajów naszych gości, odśpiewaliśmy hymn Polski i wysłuchaliśmy hymnów państwowych krajów partnerskich projektu. Uczniowie klas ósmych przywitali gości w ich ojczystych językach, a później zatańczyli dla nich poloneza. Następnie goście zwiedzili szkołę i obejrzeli prezentacje multimedialne dotyczące tematyki projektu wykonane przez naszych uczniów.

Życzymy im udanego pobytu i owocnej pracy w projekcie.

Poloneza w wykonaniu uczniów klas ósmych można obejrzeć pod linkiem.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

 

Skip to content