Powitanie uczestników projektu ERASMUS+

Powitanie uczestników projektu ERASMUS+

E+W dniu dzisiejszym powitaliśmy naszych gości z Portugalii i Turcji w ramach projektu ERASMUS+. Zobacz relację tarnowskiej.tv!

Posłuchaj wypowiedzi dla radia RDN.

Dnia 08. lutego rozpoczęła się wizyta szkół partnerskich z Portugalii i Turcji w ramach projektu ERASMUS + Gośćmi naszego gimnazjum są uczniowie i nauczyciele ze szkół w  Rio Tinto (Portugalia) oraz  Başiskele (Turcja).
Pierwszego dnia pobytu goście zostali powitani przez Dyrektora szkoły A. Wojerza oraz całą społeczność uczniowską. Odśpiewano hymny państw partnerskich a uczniowie klasy I a i I b zaprezentowali jeden z naszych narodowych tańców – poloneza.
Potem goście zwiedzili szkołę, wzięli udział w pokazach tanecznych oraz warsztatach garncarskich. Wszyscy uczestnicy bardzo mocno zaangażowali się w pracę i powstało mnóstwo wyjątkowych glinianych dzieł,  które każdy z autorów będzie mógł zabrać ze sobą jako pamiątkę.
W godzinach popołudniowych młodzież udała się do domów naszych uczniów, którzy udzielają im gościny przez cały tydzień.
W galerii prezentujemy zdjęcia z pierwszego dnia wizyty.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545