Powracają kreatywne przerwy

Powracają kreatywne przerwy

W dniu 7.10 wznowiliśmy kreatywne przerwy które odbywają się na korytarzu drugiego piętra w budynku B w godzinach od 11.30 do 11.50. Zainteresowanie uczniów jest spore. Wybierane przez uczniów gry to np. szachy, Kostka Rubika, Connecticut, Dobrze, UNO, 5 sekund, Chwiejącą się wieża, Nie śmiej się czy popularny Twister.

Zachęcamy uczniów do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu na przerwach.

Organizatorami przerw kreatywnych są nauczycielki: Magdalena Szpunar, Anna Kopeć, Renata Urjasz, Anna Janus, Marzena Żmuda oraz Zofia Wrona-Kubik.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545