Poznajemy pasje – również te niezwykłe!!!

Poznajemy pasje – również te niezwykłe!!!

E+W dniu 4 listopada br. gościliśmy w naszej szkole rzecznika prasowego stowarzyszenia „SKYWARN Polska” – pana Piotra Żurowskiego. Członkowie stowarzyszenia zwani potocznie „łowcami burz” zajmują się badaniem, przewidywaniem i ostrzeganiem przed gwałtownymi zjawiskami pogodowymi tj. burze, trąby powietrzne i inne. Stowarzyszenie jest organizacją non-profit i działalność jaką prowadzi, wynika tylko z PASJI i zamiłowania jego członków.

Pan Piotr Żurowski w trakcie ciekawej prelekcji przedstawił niebezpieczną  stronę podejmowanych działań oraz opisał niezwykłe  zjawiska atmosferyczne, które pojawiają się coraz częściej  w naszym regionie.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545