Praca uczniów w projekcie Erasmus+ w zakresie przedmiotu religia

Praca uczniów w projekcie Erasmus+ w zakresie przedmiotu religia

Realizując zadania projektu Erasmus+ uczniowie pod kierunkiem nauczycielki religii, p. Karoliny Bąk ułożyli kodeksy postępowania wobec dziecka –  uchodźcy. Kodeksy te mają zarówno formę graficzną jaki i tradycyjną formę plakatu. Kodeksy te, to zbiory podstawowych praw, które zdaniem naszych uczniów, powinni posiadać uchodźcy. Mowa tu m.in. o podstawowych potrzebach tj. dom, posiłek opieka medyczna, edukacja ale również o prawie do pomocy w nauce, okazywaniu wsparcia, spełnianiu marzeń, pomocy psychologicznej czy zabawie.

Zobacz prezentację pt. Kodeks postępowania wobec dziecka – uchodźcy


Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545