Profilaktyka uzależnień i pierwsza pomoc

Profilaktyka uzależnień i pierwsza pomoc

Rozpoczęliśmy cykl programów profilaktycznych finansowanych z budżetu Miasta Tarnowa.

Przez ostatni tydzień (3-7 października) były to „Warsztaty edukacyjne dla młodzieży szkolnej z zakresu profilaktyki uzależnień i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej” dla uczniów wszystkich klas szóstych i klasy V c, niedługo planowane są spotkania dla pozostałych klas V.

Program jest realizowany przez Małopolski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża. Zajęcia zostały przyjęte przez naszych uczniów z dużym zainteresowaniem.

Patrycja Sikorska

Patrycja Sikorska i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545