Project Time w 8 B – The Past, Present and Future

Project Time w 8 B – The Past, Present and Future

Uczniowie z klasy 8 B pracując w grupach przygotowali bardzo ciekawe filmiki na temat przeszłości, teraźniejszość i przyszłości. Każdej z grup została przydzielona inna kategoria a były to: transport, wakacje, rozrywka i komunikacja. Uczniowie wykazali się bardzo dużą kreatywnością oraz świetną znajomością angielskich czasów. Każda z grup podeszła do tematu według swojej własnej wizji i wyszło to naprawdę wspaniale. Poza treningiem językowym, był to również czas współpracy i dobrej zabawy.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545