Przedszkolaki odwiedzają Hoffmanówkę

Przedszkolaki odwiedzają Hoffmanówkę

23 lutego naszą szkołę odwiedziły kolejne grupy sześciolatków. Tym razem gościliśmy dzieci z Przedszkola Publicznego nr 17 oraz Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr św. Józefa, które wzięły udział w specjalnie przygotowanych zajęciach w ramach Dnia Otwartego. Przedszkolaki zwiedziły szkołę, uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną i zajęciach sportowych, angielsko-informatycznych oraz w zajęciach kulinarnych w naszej pracowni.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Beata Karpała, Beata Wyroba i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545