Przedszkolaki odwiedziły Hoffmanówkę

Przedszkolaki odwiedziły Hoffmanówkę

6 i 7 lutego naszą szkołę odwiedziły grupy przedszkolaków. Gościliśmy dzieci z Przedszkola Publicznego nr 17, nr 34, Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr św. Józefa oraz Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Tarnowie.

Dzieci wzięły udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach. Przedszkolaki zwiedziły szkołę, obejrzały przedstawienie przygotowane przed uczniów klasy 2c, uczestniczyły w zajęciach sportowych, angielsko-informatycznych oraz w warsztatach w naszej szkolnej pracowni kulinarnej.

Beata Karpała i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Monika Łoboda, Agnieszka Świątek, Dorota Sudoł, Beata Wyroba, Andżelika Pach i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545