Przedszkolaki poznają naszą szkołę

Przedszkolaki poznają naszą szkołę

Szkoła Podstawowa nr 1 zawsze dba o przygotowanie przyszłych uczniów do nowej sytuacji, w jakiej znajdą się już za kilka miesięcy – 1 września niektóre przedszkolaki staną się UCZNIAMI.  Aby ta zmiana była przyjemna i pozbawiona niepokojów, niezbędne jest poznanie nowego środowiska i otoczenia.

27 marca naszą szkołę poznawało kilka grup przedszkolnych – dzieci zwiedzały budynek,  odwiedziły najciekawsze i najważniejsze miejsca, jak np. gabinet Pana Dyrektora, uczestniczyły

w zajęciach w klasach I – III, a także w doświadczeniach w pracowni chemicznej. Dzień był pełen wrażeń, dociekliwych  pytań oraz zabawy i uśmiechów. Do zobaczenia 1 września!

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545