Przedszkolaki w naszej szkole

Przedszkolaki w naszej szkole

4 stycznia naszą szkołę odwiedziły kolejne grupy sześciolatków. Tym razem gościliśmy dzieci z Przedszkola Publicznego nr 17, które wzięły udział w specjalnie przygotowanych zajęciach w ramach Dnia Otwartego. Przedszkolaki zwiedziły szkołę, uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną, w kreatywnych zajęciach plastyczno-technicznych, zajęciach ruchowych oraz angielsko-informatycznych. Odwiedziny kończył słodki poczęstunek i zdjęcia w naszej szkolnej zimowej scenerii.

fot. Beata Karpała, Monika Łoboda, Andżelika Pach i Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545