Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Chcesz rozwijać swój biznes?
Tworzyć lepsze produkty i usługi?
Inwestować w odnawialne źródła energii?

>>>> Zapytaj o Fundusze i zdobądź wiedzę z pierwszej ręki.

Tarnów jest doskonałym miejscem aby rozmawiać o Funduszach. Od kilku lat miasto z sukcesem je pozyskuje na rozwój społeczny, infrastrukturalny, działania proekologiczne i turystykę. Dzięki Funduszom, historyczne obszary Starego Miasta, zostały zrewitalizowane i odzyskały dawny blask. Odnowa starówki objęła m.in. remont Placu Rybnego i Bimy, renowację murów miejskich, podświetlenie i upiększenie skwerów miejskich. Wykonano także ścieżkę edukacyjno-historyczną, remont Grobu Nieznanego Żołnierza.

W tej pięknej scenerii, na zabytkowym, tarnowskim Rynku, przez dwa dni zagości nasze Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE.
Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są także dla Ciebie!
Miasteczko Funduszowe pełne atrakcji.
W sobotę 11 maja zapraszamy do Miasteczka Funduszowego, w którym Beneficjenci zaprezentują nietuzinkowe usługi i innowacyjne produkty, które udało się urzeczywistnić dzięki Funduszom Europejskim.
Spotkaj się z nimi i zainspiruj się ich sukcesem!
Ø Pokaz dronów,
Ø dinozaur rzeczywistych rozmiarów,
Ø konkursy i quizy z nagrodami, to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy.

W sobotę o godz. 19.00, zapraszamy do kina plenerowego, na relaksujący seans na leżaku.

Gdzie i kiedy? 12-13 maja, Rynek w Tarnowie.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Źródło : http://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/zaplanuj-weekend-z-funduszami-w-tarnowie-12-13-maja

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545