Quiz wiedzy o krajach europejskich

Quiz wiedzy o krajach europejskich

W dniu 8 października w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków odbył się konkurs – quiz wiedzy o krajach europejskich dla uczniów klas V-VII. W turnieju udział wzięło 24 uczniów, którzy w parach udzielali odpowiedzi na wylosowane przez siebie pytania. Do rundy finałowej przeszło 5 drużyn, rywalizacja była wyrównana, a o drugie miejsce uczniowie walczyli w dogrywce. Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie: Renata Brzezińska, Anna Kukuś i Sylwia Szafarz-Zakrzewska.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce – Miłosz Brzozowski i Tomasz Kajmowicz,
  • II miejsce – Natalia Kanarek i Wiktor Porębski,
  • III miejsce – Milena Dembicka i Julia Śledź.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545