Rajd Hoffmanówki na Cyrlę

Rajd Hoffmanówki na Cyrlę

Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś, że świat ma tyle kolorów ile potrafimy w nim dostrzec… Zaprosiliśmy więc naszych uczniów z klas: 7b, 8a, 8b i 8c do wyjątkowego doświadczenia Piękna, którym zachwyca Złota Polska Jesień!

Rajd Hoffmanówki tym razem odbył się w Rytrze, a zdobywaliśmy Cyrlę (12 października). Uczniowie świetnie poradzili sobie z dosyć trudną i wymagającą trasą, pogoda nas rozpieściła, a ciepłe słońce sprawiło, że podczas tej wyprawy towarzyszyły nam doskonałe humory. Było pięknie! Było warto!

Magdalena Kossoń

fot. Magdalena Kossoń, Dorota Sudoł, Sylwia Szafarz-Zakrzewska i Beata Wyroba

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545