Rajd klas 6 na Brzankę

Rajd klas 6 na Brzankę

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, w dniu 28 września uczniowie klas 6 wraz z wychowawcami oraz p. Beatą Wyrobą, p. Moniką Dalczyńską-Loraj i p. Agnieszką Chochołowicz wzięli udział w rajdzie na Brzankę w ramach projektu pod hasłem „Dni turystyki górskiej w SP 1”.

Przejechali pociągiem z Tarnowa do Lubaszowej, a potem udali się szlakiem czarnym, a następnie żółtym do Bacówki na Brzance. Tam aktywnie spędzili wolny czas. To był bardzo udany dzień.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Anna Kukuś, Monika Dalczyńska-Loraj, Beata Wyroba i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545