W piękny, jesienny dzień 6 października, klasy piąte wraz z wychowawcami i opiekunami, ruszyły na Rajd z Hoffmanówką na Brzankę. ![]()
![]()
![]()
Słoneczko, dużo tlenu i dobre towarzystwo sprawiły, że był to dla nas wszystkich wspaniały, wyjątkowy czas! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()






Beata Karpała


