Regionalny Program Stypendialny

Regionalny Program Stypendialny

Informujemy Państwa, że istnieje możliwość składania wniosków o stypendium naukowe w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego. O stypendium mogą starać się uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym spełnili następujący warunek:
1. średnia ocen ze wszystkich przedmiotów była nie niższa niż: 4,75 dla klas 5 i 6 szkół podstawowych oraz gimnazjów, 4,50 dla szkół ponadgimnazjalnych,
2. średnia ocen z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki i przedsiębiorczości była nie niższa niż: 5,00 dla klas 5 i 6 szkół podstawowych, 4,50 dla gimnazjów i 4,25 dla szkół ponadgimnazjalnych.
Wnioskodawcą są rodzice ucznia, zatem zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości uzyskania wsparcia dla realizacji pasji edukacyjnych dzieci we współpracy ze Szkołą.
Szczegóły programu są dostępne tutaj.
Regulamin programu dostępny tutaj.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545