Relacja z akcji pomocy THD

Relacja z akcji pomocy THD

Wsparliśmy finansowo Tarnowskie Hospicjum Domowe.

W ramach Ogólnopolskiej Akcji „POLA NADZIEI” w dniach 15 maja oraz 22 maja 2022 r. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego w naszej szkole kwestowali po mszach świętych niedzielnych w parafii pw. Świętej Rodziny w Tarnowie. Celem zbiorki było pozyskanie wsparcia finansowego dla podopiecznych Tarnowskiego Hospicjum Domowego w Tarnowie. Kwotę, którą udało się pozyskać to 2 485 zł., którą  przekazaliśmy do biura THD na ręce koordynatora akcji „Pola Nadziei” w Tarnowie Pani Anny Kaczor. Wolontariusze mieli również okazję poprzez udział w tej szlachetnej akcji, nie tylko poszerzenia wiedzy o działalności THD, ale także do  promocji idei hospicjum domowego wśród społeczności lokalnej.

Miłym akcentem artystycznym podczas niedzielnej Mszy Świętej w dniu 22.05.2022 r. był występ naszego szkolnego chóru „Allegretto” pod kierunkiem Pani Joanny Stępień.

Więcej na temat działalności Tarnowskiego Hospicjum Domowego: https://hospicjum.net.pl/pola-nadziei/

Serdecznie dziękuję za udział  wszystkim osobom zaangażowanym tj. Dyrekcji, Rodzicom, Wolontariuszom oraz wszystkim wspaniałym Darczyńcom.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas w Szkole Podstawowej  Nr 1 w Tarnowie – Magdalena Szpunar.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545