Rozdanie nagród za konkursy

Rozdanie nagród za konkursy

Zbliża się koniec roku szkolnego i czas podsumowań. W dniu 21 czerwca odbył się apel, podczas którego zostały rozstrzygnięte konkursy i akcje charytatywne zorganizowane w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. Były to konkursy matematyczne, informatyczne, ekonomiczne, religijne, ekologiczne, z języka angielskiego oraz zbiórka surowców wtórnych. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Pani Renata Brzezińska – opiekun Samorządu Szkolnego – ogłosiła wyniki wyborów do Samorządu na rok szkolny 2018/2019, zaś Pan Dyrektor Adam Wojerz wręczył nominacje nowo wybranym członkom Samorządu. Są to: Emilia Migda – przewodnicząca, Małgorzata Rozowska – zastępca przewodniczącej, Wiktoria Dymon – skarbnik, a także: Klaudia Kula, Weronika Sowa, Jagoda Biedroń, Dominika Winter i Izabela Wzorek. Ponadto uczniowie, którzy pracowali w Samorządzie w bieżącym roku szkolnym otrzymali od Pana Dyrektora podziękowania.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545