ROZLICZNE ROZGRYWKI LOGICZNE

ROZLICZNE ROZGRYWKI LOGICZNE

We wtorek 12 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole etap międzyszkolny konkursu matematycznego ROZLICZNE ROZGRYWKI LOGICZNE. W konkursie rywalizowało 12 trzyosobowych drużyn z 3 tarnowskich szkół. Uczestnicy zmierzyli się w 4 konkurencjach: TANGRAM, e-ŁAMIGŁÓWKI, KRZYŻÓWKA i ZAGADKI.
I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Tarnowie, II miejsce jedna z drużyn reprezentujących naszą szkołę, a trzecie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Dorota Sudoł

fot. Anna Damian

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545