Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ze względu na pandemię i konieczność zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego, uroczystość miała nieco inny charakter.

Uczniowie klas I zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego i przemówieniu Pana Dyrektora Adama Kierońskiego zabrzmiał pierwszy dzwonek. Następnie odbyły się krótkie spotkania z wychowawcami.

Natomiast uczniowie klas II-VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Chętni uczniowie mogli także uczestniczyć we Mszy Świętej w kościele xx. Misjonarzy.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nauce!

fot. Sylwia i Jarosław Zakrzewscy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545