W świetlicy szkolnej zakończyliśmy konkurs ekologiczny „Zrób coś z niczego”, którego celem było promowanie kreatywności oraz postaw proekologicznych. Uczniowie przygotowali niezwykle pomysłowe prace wykonane wyłącznie z materiałów przeznaczonych do recyklingu – powstały zabawki, przedmioty użytkowe, dekoracje i wiele innych oryginalnych projektów.
Komisja konkursowa wyróżniła najciekawsze prace, biorąc pod uwagę pomysłowość, estetykę oraz sposób wykorzystania surowców wtórnych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zaangażowania i twórczego podejścia do ekologii.
Wyniki konkursu:
I miejsce:
- Maja Szumała kl.3b
- Małgorzata Zając kl.2b
II miejsce:
- Emilia Franczyk kl. 2b
- Szymon Koszyk kl.3c
III miejsce:
- Martyna Młynarczyk kl. 2b
- Albert Chmielowski kl. 2a
Wyróżnienia:
- Julia Gębala kl. 2c
- Helena Onak kl.2b












red. i fot. Joanna Szafraniec


