Skąd się bierze ciepło?

Skąd się bierze ciepło?

Podsumowanie konkursu ,,Skąd się bierze ciepło’’- wręczenie nagród laureatom.

W Sali Lustrzanej w dniu 18 stycznia odbyło się podsumowanie tarnowskiej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o cieple i energii „Skąd się bierze ciepło”. Konkurs towarzyszył projektowi edukacyjnemu „Lekcje Ciepła”. Ideą projektu było uświadomienie uczniom, w jaki sposób powstaje ciepło, jak należy je mądrze i świadomie używać oraz co należy robić, aby być ekologicznym i dbać o środowisko. Honorowy patronat nad projektem objął prezydent Tarnowa Roman Ciepiela. Do udziału w programie zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe w Tarnowie.

Laureatami konkursu zostało 67 uczniów z czterech wyróżnionych szkół. Miło nam poinformować, że wśród nich znalazło się 18 osób z obecnej klasy IVc, którzy uczestniczyli w projekcie pod kierunkiem pani Agnieszki Świątek. W nagrodę uczniowie zostali nagrodzeni albumami edukacyjnymi „Wielka Księga Ciepła”. Podziękowania otrzymały również pani dyrektor Andżelika Pach i pani Agnieszka Świątek, które uczestniczyły w uroczystości razem z dziećmi.

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545