Słodka niespodzianka dla mamy

Słodka niespodzianka dla mamy

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki klasa 1c postanowiła przygotować nietypowy prezent dla swoich mam.  W szkolnej pracowni kulinarnej uczniowie upiekli serduszkowe ciasteczka, które potem ozdobili według własnych pomysłów. Dodatkiem do słodkości były laurki oraz nagrany film z udziałem dzieci, które zaprezentowały krótki program artystyczny.

Cała klasa z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w przygotowaniu niespodzianki. Najwięcej frajdy było podczas pieczenia ciasteczek. Niektórzy odkryli w sobie talent, który być może zaprowadzi ich do udziału w programie MasterChef Junior.

Agnieszka Świątek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545